KONYA KURU TEMİZLEME

KURUMSAL
 
 

KONYA KURU TEMİZLEME

Bio Wet Clean ve Bio Laundry; Yüksek kapasitenin esnek ve verimli kullanımına olanak verecek şekilde tasarlanmış makine parkuru, sürekli eğitimlerle desteklenen ve başarıları "hatasız iş yapma” kriterine göre değerlendirilen, değişime açık, genç, dinamik ve yaptığı işe inanan çalışanları, verimliliği, kaynak kullanımını ve kalite kontrolünü değişken şartlara göre en uygun seviyede tutan anlayışı, müşterileri ile birlikte özgün planlama, programlama ve iş geliştirme kapasitesi ve teknolojik gelişmeleri takip eden yenilikçi vizyonu ile farklı ihtiyaçlara en uygun hizmeti verecek şekilde yapılmıştır.

Tekstil temizleme sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmak, sürekli gelişerek ve farklılık oluşturarak, hedef pazarlarda büyümek, Tüm ürünlerimizin ilgili standartlara uygun olması ve ürün/hizmet kalitemizin müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkması İşletme olarak "Kalite Politikamız”dır.

Kuru temizleme ünitemizde öncelikle giysilerin leke kontrolleri yapılır. Ağır lekelere leke hareketlendiriciler ve leke çıkarıcılarla müdahale edildikten sonra kuru temizleme yapılır. Temizleme sonrası kumaşların toz çekmesini geciktirmek için statik elektriklenme alınır, kumaşların ütü tutması artırılır.

Konya Kuru Temizleme Wet Clean prosesi günümüzde kullanılan standart Kuru Temizleme (Dry Cleaning) sistemine tek alternatif sistemdir. Çevre ve İnsan dostu bu sistemde kimyasal ve atık madde kullanılmamaktadır. Dünya Sağlık Örgütü ve diğer örgütleri temizleme sistemlerinin arasında Islak Temizlemeyi en mükemmel giysi temizleme şekli olarak kabul etmişlerdir.