MAKİNA PARKURUMUZ

 

İşletmemizde Electrolux marka yıkama makineleri kullanılmaktadır. Bu makineler her türlü tekstil için ayrı program ve deterjan dozu yapmaya imkân tanımaktadır. Müşterilerimizden gelen tekstillerin durumu ve ihtiyaçları göz önüne alınarak ayrı özelliklerde işlemlere tabi tutulmaktadır. Teslim alma anından itibaren etiketleme sistemimiz sayesinde her parça çamaşırın takibi ve hangi işlemlerden geçirildiği takip edilmektedir. Tekstilin türüne göre tasnif etme ve yıkama işlemleri uzmanların gözetiminde tam otomatik olarak gerçekleşmektedir. Renkli ve beyaz çamaşırlarda işlem öncesi ve sonrasında ışık testleri ile olası değişimler gözlenmektedir. Kurutma işlemine ihtiyacı olan çamaşırlar gereken bir sonraki işleme göre tam veya belirli oranda nemli kalacak şekilde tekstili yıpratmayan programlardan geçirilirler.

Bu işlemler sırasında kontrol sistemlerimiz, lekeden tam arınmış, renk farkları olan, kokusunda, ütüsünde veya katlamasında hata belirlenen her parça için gereken ekstra işlemlerin yerine getirilmesini garanti eder. Benzer şekilde tekstilde bir yıpranma, standart işlemlerle çıkarılmayan bir leke veya yırtık belirlendiğinde durum müşteriye rapor edilir ve gerekli işlemler hakkında bilgi verilir.


 
 
 
 
 

ÜTÜ PARKURUMUZ

 

Prosesimizde yer alan temizleme sürecinde en önemli aşamalarından birisi de "Ütüleme Süreci”dir.

Biz ceketten, pantolona, gömlekten, elbiseye ve kabandan, kaz tüyü monta kadar giysilerinizi "Manken Ütüler” ve giysilere özel ütüleme programları kullanılarak buhar yardımı ile el değmeden ütülüyoruz.

Bu şekilde ütülenen giysileriniz uygulanan buhar sayesinde ekstra yumuşaklık kazanır ve gözle görünmeyen alerjenlerden de arınmış olur.

Manken ütülerin yanı sıra rötuş ve ince işçilik gerektiren yerlerde kullanılan hassas el ütülerinin sahip olduğu teflon tabanlar sayesinde giysilerinizde parlama riski tamamen ortadan kalkar.

Siz gönül rahatlığıyla kahvenizi yudumlarken, biz sizin için en iyi ütüyü yapıyor olacağız. Dilerseniz ürünlerinizi katlanmış ve tek tek ambalajlanmış bir şekilde de size teslim ediyoruz. Üstelik bunun için ekstra ücret almıyoruz.


 
 
 
 
 

DOZAJLAMA YIKAMA

 

Prosesimizde sadece endüstri lideri Ecolab ve Seitz ürünlerini kullanılmaktadır. Sahip olduğu kapalı sistem dozaj üniteleri ile çalışanların kimyasal maddelerle teması tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Çalışma güvenliğinin sağlanmasında son derece önemli bir role sahip olan otomatik dozaj sistemleri, aynı zamanda kusursuz temizliğin de en düşük maliyetiyle elde edilmesini sağlamaktadır.

Yıkama ve durulama sıcaklıkları yeni nesil dozaj sistemleri ile sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

İdeal yıkama ve durulama sıcaklarında sapma olduğunda dozaj sistemleri kullanıcıyı sesli ve görsel olarak ikaz ederek, problem ciddi bir boyuta dönüşmeden önlem alınmasını sağlar.

Kimyasal sarfiyatının hassas bir şekilde ayarlanabilmesi ile sağlanan kimyasal tasarrufu bir çok farklı ürünü dozajlayabilme imkanı veren tek modülde 1-10 pompalı yapı. Bilgisayar yazılımı ve kablosuz usb modülü ile kablosuz bir şekilde programlama imkanı. Harcanan kimyasal miktarının günlük / aylık / yıllık şekilde takibi ve döküm alabilme özelliği, dozajlama sisteminin en büyük avantajıdır.